Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Marifet Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıhun en mehabetli miktarda ilaç dâhilerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu mehabetli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği vadiı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın genel reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun fen dağarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen çıbanarı anlamında ülkesini devamlı söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat çıbanvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet çıbanvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedili vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında imdi tam bir uzman olmasıyla müşterek kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mehabetli bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk beyninde en çok berat çıbanvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kocaı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sebebiyle yalabık işçiliklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse da asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş devamlı olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek bulunmak üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği daşkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına mehabetli bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek çevirmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha bile başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (yön ağırlık) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede müsaadeı alınmıştır. Bilcümle çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birokkalı şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Yardımcısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca daşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta yönıkların geçmesi dâhilin makul bir saatı beklesek da birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile dâhilerisinden emeksiz bir biçimde terapi edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Başkaca tensel işçiliklev bozukluğunu da terapi eylemek dâhilin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hırse karşı mukavim ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat çıbanvurularının 2000 adetine benzeyenın kazı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işçilikleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai yaşamdan uzak zaruri ev bark istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında birokkalı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine kuruluşlabilecek en güzel katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mehabetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da mehabetli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mevki vadi diğer marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok mehabetli bir miktarda farmasötik daşatır patentinin kazı sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk karşılayıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın çizgi ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık vadiında çdüzenışmalarını devamlı rahatleterek devamlı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birokkalı su Türkiye Senenin Marifet Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil diyar dışında doğrusu kürevi anlamda da birokkalı ödülleri alarak bulduğu farklı çareların katlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile müşterek yalabık işçiliklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birokkalı farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda mevki vadi bir altın sahası ile müşterek çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder bileğişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan bedel veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a tabi eroin ruhsatları ile sağlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru madun kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile fen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak işçiliktiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.deniz ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere iki sınai hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada mütalaalerine mevki maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mehabetli ilhak bedel mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise tabii malzeme kuruluşsındaki boşluklar sebebiyle yüksek derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka en planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv tespit raporları düzenlenerek halka enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki vadi ayrıntılara nazaran başkaca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar