Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çkırmızıışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, orantı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Fen Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Toyler” hareketi hayata mazitir. Bir sene sürmesi planlanan devinim emniyetsiz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en yüce gencelme hareketi olarak 2,5 yıl sürerek aleladevücutü bir beklımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Yetişek Vekilı, Toyluk Spor Vekilı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü muhtevain tarihlerinde ilk nöbet protokol imzalatarak toplumsal mevzularda yan yana devinim etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş avluında birçok farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de dil eğitimi almıştır. Burayı da yüce bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek birçok proje ve çkırmızıışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birçok muvaffakiyetlı çkırmızııştıynet imza atmıştır.
Gene millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki farkındalığı arttırarak bütün toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çkırmızıışmaların sonucunda Dünyanın en yüce kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve vesair ülkelere model gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kafakanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz muhtevain kasıntı kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birçok vakıf ve uluslararası yapılışa, çkırmızıışmalar ve projeler konusunda dayanak vermektedir.