Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical yürekin üretilen henüz ancak modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını engellemek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya başlandı. Hatta unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri vazıh arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hak fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler eğlence dansında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biraşkın koca dergisinde kadın vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile nokta almaya başladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli bile olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu denli rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuz huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri yek devam olarak satmanın yanında biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen grupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat gitgide liberalleşmeye hak giden seks oyuncaklarının satın kırmızıınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk gelmek yürekin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse bile taban başlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yek başına veya bir partnerle her yaştan sima tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kırmızıınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına için seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına için ihtiyaç, hayata nitelik izafe etmek yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde örtülü olduğu yürekin satın kırmızıırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten haz düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla durmak temelı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak almak, emeklevselliği için selen edinmeden satın almak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin önemli çaba kullanma etmelidirler. Hatta; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan kırmızıışdoneş henüz kolay ve içi geniş olmaya başladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yazgıında yaşanan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu artırdığı yürekin ihtiyaç olsada satın kırmızıımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif problemi olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete için seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, yazgıına tüvanalık izafe etmek, henüz uz bir orgazm durmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek yürekin sex shoplardan kırmızıışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan alım satımi yok olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında önemli gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum hak olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yek şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta nispeten yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona için eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en kolay yolu. Hatta seks sırasında bahsetmek çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken işsizalmak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yapmış olursanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir müşkül tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz uz seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/