Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza mütemadi giriş karşılayıcı ve kovuşturma eden biriyseniz, örneğin 2 zaman önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çdüzenındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturma eden yakınlarımızdan yoklama esenlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişileri gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoklukla kullanıcı adınızı değmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde ülke düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram ilişkisı istediği ciğerin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir nüfus şifrenizi çbağışlamak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyerinde farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Kesinlikle Art Alınır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen eşhas ciğerin ne yazık ki çok ziyade seçenek bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok ziyade dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye gerçekte sair kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi değmedarımaişettirin ve çabucak arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneyim ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram oranlama şifreniz değmedarımaişettiğinde veya kullanıcı adınız değmedarımaişettiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değmedarımaişettirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmedarımaişettiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” ya da gâh “değmedarımaişetikliği mazi düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız yalnız çoklukla saldırganlar e-posta adresini değmedarımaişettirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?