ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçmirak Ziraat, ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri midein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yarar olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Akla yatkın alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz dünyaını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ziraat yapmaya mirladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve ziraat dalünün derece derece çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile baş başa gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ziraat dalü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üçmirak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en elleme hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devim bilimi ve eforlü anatomi deposuna malik olan Üçmirak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış porte sağlayıcı Üçmirak Ziraat; hummalı Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Sakır sakır tekâmül ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçmirak Ziraat ürünlerinin hem habitat içre hem bile habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmirak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yarar ve kararlı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve haklı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimkâr bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz az efor tüketme ederek çok henüz esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok henüz esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz lüks sonuç ve sebzevat elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz verimkâr bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en balaban ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz verimkâr akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ziraat olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da bariz bir trap haksına dökmek midein yaygın olarak kullanılır. Dip yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Dip yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden haiz olmak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı gibi alanlara dökmek midein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir sargılantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğhizmettirilebilir ve birbunca ağababaşmanla da hoşgörülületilebilir. Esas dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik yükçülara nazaran nispeten bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler midein tercih edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem bile kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçmirak Ziraat’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin cem ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması hizmetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Ziraat olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği mevsim hayvanın sütü ve etinden semere hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları biricik seferde alabilir ve henüz elleme beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz elleme beslenmesine böylelikle henüz lüks semere almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yeygi Karma Makinaları da Üçmirak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ziraat olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu gibi en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı gönç ve verimkâr bir zirai üretim midein balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı midein önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz elleme durumlara gelmesi midein zirai dış satım noktasında Üçmirak Ziraat olarak tüm çhileışanlarımızın katkısıyla baş başa
Üçmirak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/