Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece bili aktarımı karınin bileğil, aynı zamanda sefahat karınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) sohbet edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız ölçüsüz biriyle yapılabildiği kadar ayrıca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri marifetiyle yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet ika için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş yaratmak karınin sadece nickname (protez isim) tastir etmek ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete kellelamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek boşluk suretünü kullanarak sadece hatlı, hatlı ve sahnelü, sesli ve sahnelü kadar tercihe rabıtalı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı enstantane mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir öteki pop chat yetişek olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet